ATPro

ATPro to najnowsza spośród naszych wielokrotnie nagradzanych platform transakcyjnych. Jeszcze bardziej niezawodna, szybka, zapewniająca nową jakość inwestowania oraz szeroki dostęp do eksperckich narzędzi dla najbardziej zaawansowanych traderów.

Narzędzia, które wykorzystujemy codziennie muszą być niezawodne. Taki właśnie jest ATPro

Dealbook360

ATPro to platforma dostarczająca szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań inwestycyjnych oraz specjalistyczne narzędzia dla zaawansowanych inwestorów.

  • Auto-trading – wybieraj spośród setek gotowych algorytmów i strategii
  • Korzystaj z zaawansowanych wskaźników i narzędzi analizy technicznej
  • Zaprojektuj swój własny system transakcyjny dzięki AT Development Studio
  • Poczuj na własnym rachunku szybkość egzekucji zleceń i stabilność połączenia
fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).