EXERIA

Szukasz platformy wysokiej jakości?
Chcesz mieć do niej dostęp z każdego urządzenia?
Od zawsze chciałeś zautomatyzować trading, ale nie potrafisz programować?
Chciałbyś zobaczyć, jakie pomysły na trade mają inni inwestorzy?
Dowiedz się więcej i dołącz do rewolucji!

Zaloguj się Zarejestruj się Demo

Chcesz otrzymywać dane o Exerii?

Wypełnij formularz

Exeria - sprawdź jak zmieni się Twój trading

Sieć społecznościowa Exeria

Dołącz do sieci społecznościowej Exeria i wymieniaj się pomysłami na trade.

Testowanie strategii automatycznych w Exerii

Sprawdź, jak w prosty sposób możesz przetestować strategie automatyczne na danych historycznych.

Konfiguracja i uruchamianie strategii automatycznej w Exerii

Sprawdź, jak w prosty sposób skonfigurujesz i uruchomisz strategie automatyczne w Exerii.

Budowa strategii automatycznej w Exerii

Sprawdź, jak w prosty sposób możesz zbudować własne strategie automatyczne.

Kiedy świeca jest popytowa, a kiedy podażowa - zbuduj wskaźnik

Sprawdź, jak w prosty sposób możesz stworzyć algorytm wykrywający świece popytowe i podażowe.

Dopasuj EXERIĘ do siebie

Dostosuj wygląd Exerii do własnych potrzeb. Exeria to platforma do handlu algorytmicznego, zaawansowane wykresy i analizy, z której możesz korzystać na wielu urządzeniach równocześnie: komputerach, tabletach, telefonach.

Exeria platforma strategii automatycznych

Exeria to platforma do handlu algorytmicznego, zaawansowane wykresy i analizy, z której możesz korzystać na wielu urządzeniach równocześnie: komputerach, tabletach, telefonach. Składaj zlecenia bezpośrednio z wykresu. Twórz własne wskaźniki, roboty, testuj na danych historycznych i uruchamiaj na rachunku

Jak zachować czysty wykres

Dobra analiza techniczna to droga do sukcesu. Analizowanie na wykresie wielu wskaźników jednocześnie to duże wyzwanie dla spostrzegawczości. Zobacz, jak zapanować nad analizą i zachować przejrzysty wykres.

Korzystaj z gotowych strategii automatycznych w Exerii - to proste!

Pobranie gotowej strategii automatycznej i sprawdzenie jej budowy zajmuje chwilę. Sprawdź gotowe strategie automatyczne w Exerii i podłącz je do swojego rachunku.

Test wskaźnika RSI

Sprawdzamy, w jaki sposób zbadać skuteczność wskaźników w Exerii na przykładzie RSI (Relative Strenght Index).

Czy strategia oparta na dwóch średnich może być skuteczna

Testujemy strategię opartą o dwie średnie EMA (8) i EMA (20). Szukasz sygnałów na przecięciu dwóch średnich? Sprawdź na danych historycznych, czy Twoja strategia ma szanse być zyskowna. Otwórz rachunek z Exerią

Jak przygotować się do zmiany trendu?

Dzięki Exerii zautomatyzujesz moment zawarcia transakcji przy zmianie wyznaczonego trendu. Sprawdź, co jeszcze zautomatyzujensz korzystając z Exerii. Szukasz platformy wysokiej jakości? Chcesz mieć do niej dostęp z każdego urządzenia? Od zawsze chciałeś zautomatyzować trading, ale nie potrafisz programować? Chciałbyś zobaczyć, jakie pomysły na trade mają inni inwestorzy? Dowiedz się więcej i dołącz do rewolucji!

Exeria platforma aktywnych traderów

Dzięki Exerii zautomatyzujesz moment zawarcia transakcji przy zmianie wyznaczonego trendu. Sprawdź, co jeszcze zautomatyzujensz korzystając z Exerii. Szukasz platformy wysokiej jakości? Chcesz mieć do niej dostęp z każdego urządzenia? Od zawsze chciałeś zautomatyzować trading, ale nie potrafisz programować? Chciałbyś zobaczyć, jakie pomysły na trade mają inni inwestorzy? Dowiedz się więcej i dołącz do rewolucji!

Zawieranie transakcji w Exerii

Exeria daje mozliwość składania zleceń po cenie rynkowej, bądź zleceń oczekujących zarówno z poziomu listy instrumentów, jak i z poziomu wykresu. W karcie zlecenie określisz nie tylko TP, SL czy TS, ale także konkretną datę i godzinę otwarcia. Zlecenia oczekujące w łatwy sposób zmodyfikujesz z poziomu wykresu.

Przygotowanie środowiska pracy w Exerii

Zanim zaczniesz dokonywać transakcji sprawdź, jak intuicyjne jest poruszanie się w Exerii. Korzystaj z gotowych układów lub stwórz własne. Pracuj na jednym lub kilku monitorach oraz na kilku urządzeniach równocześnie.

Katalog strategii

pobierz gotowe strategie automatyczne

W katalogu strategii znajdziesz 6 wariantów strategii, przygotowanych w oparciu o zmienność rynku, czy trend, w jakim znajduje się instrument. Katalog zawiera informacje o:


  • użytych wskaźnikach,
  • warunkach transakcyjnych odpowiednich do uruchomienia strategii,
  • warunkach dla wystąpienia sygnału kupna czy sprzedaży (rodzaj instrumentu, trend),
  • sposobie samodzielnego przygotowania strategii.


Pobierz

Nagrania Webinarów

EXERIA rewolucyjna platforma strategii automatycznych

Szukasz platformy wysokiej jakości? Chcesz mieć do niej dostęp z każdego urządzenia? Od zawsze chciałeś zautomatyzować trading, ale nie potrafisz programować? Chciałbyś zobaczyć, jakie pomysły na trade mają inni inwestorzy? Dowiedz się więcej i dołącz do rewolucji!

Nowy wymiar inwestowania. Poznaj Exerię w nowym wydaniu

Specjalnie dla Klientów EFIX Dom Maklerski S.A. przygotowaliśmy dostęp do wyjątkowo innowacyjnej platformy Exeria.

Ile zyskasz dzięki strategiom automatycznym Zatrudnij swojego robota

Dowiedz się: jak działają strategie w usłudze doradztwa EFIX Explorer, w jaki sposób wykorzystać działanie strategii automatycznych w codziennym tradingu, jakie są wyniki strategii, czy samodzielna budowa robota może być prosta

Jak EXERIA zmieni Twój trading?

Przyłącz się do grupy inwestorów ceniących nowoczesne rozwiązania, poszukujących profesjonalnych i stabilnych mechanizmów wspomagających codzienne wysiłki inwestycyjne. To proste! Wejdź na stronę exeria.com i korzystaj z najbardziej innowacyjnych narzędzi do inwestowania.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).