Portfele i strategie

Serwis exeria.com zawiera propozycje automatycznych strategii i portfeli posiadających strategie automatyczne wraz z przypisanymi instrumentami. Publicznie dostępne strategie i profile mogą być subskrybowane przez użytkowników i uruchamiane na platformie Exeria. Użytkownicy mogą również zwiększać bazę zasobów exeria.com dodając autorskie strategie i portfele.

Zaloguj się Zarejestruj się Demo

Chcesz otrzymywać dane o Exerii?

Wypełnij formularz

Exeria

Polecane portfele i strategie

Administratorzy serwisu exeria.com decydują o umieszczeniu portfela lub strategii w grupie ,,polecane”. Polecane portfele i strategie są weryfikowane pod kątem poprawności budowy, uzasadnienia merytorycznego i zgodności z podstawowymi zasadami inwestowania.

Profesjonalne portfele i strategie

Profesjonalne portfele i strategie są dodane do serwisu exeria.com przez użytkowników profesjonalnych. Zasoby te są weryfikowane przez administratorów serwisu przed umieszczeniem ich w grupie profesjonalnych strategii i portfeli.

Portfele i strategie publikowane przez społeczność

Są to zasoby publikowane przez wszystkich użytkowników serwisu exeria.com.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).