Platforma Transakcyjna Exeria

Exeria to dostępna z każdego urządzenia (komputera, tabletu, telefonu) webowa platforma transakcyjna, w której inwestorzy mogą budować i testować swoje strategie metodą drag and drop, tworzyć i uruchamiać swoje portfele inwestycyjne (działania są realizowane w chmurze obliczeniowej), używać automatycznych skanerów, wskaźników, barometrów, obserwować wydarzenia, rekomendacje i sygnały bezpośrednio na wykresie.

Zaloguj się Zarejestruj się Demo

Chcesz otrzymywać dane o Exerii?

Wypełnij formularz

Exeria

Ktoś, kto nie ma czasu lub wiedzy, może dzięki Exerii skutecznie inwestować na giełdzie. Inwestorzy mogą korzystać z gotowych portfeli i algorytmów oraz budować swoje strategie bez umiejętności programowania w bardzo prosty i przyjazny sposób. Exeria daje nowe możliwości bardzo aktywnym inwestorom a także milionom osób na całym świecie, którzy oszczędzają w średnim i długim terminie. Exeria tworzy społeczność użytkowników, którzy wymieniają się swoją wiedzą i pomysłami.Dzisiaj, aktywni inwestorzy, którzy oglądają wykresy i notowania są przywiązani do swoich ekranów. Exeria to zmienia i uwalnia od nudnych zadań. W rezultacie możemy inwestować na większej ilości rynków obniżając ryzyko dzięki większej dywersyfikacji. Ogromną zaletą Exerii jest ograniczenie emocjonalnych decyzji podczas realizacji transakcji i inwestowanie zgodne z przygotowanym i przetestowanym planem.

 • Exeria jest prosta w użyciu – nie potrzebujesz specjalnych umiejętności aby z niej korzystać.
 • Możesz zorganizować swój ekran lub wiele ekranów tak jak chcesz.
 • Exeria łączy inwestorów, nowicjuszy, profesjonalnych traderów, doradców i brokerów – możesz być częścią wybranej grupy lub stworzyć własny krąg użytkowników.
 • Dzięki Exerii możesz łatwo sprawdzać swoje pomysły lub weryfikować algorytmy innych użytkowników.
 • Sposób budowy strategii jest otwarty, dzięki czemu możesz się uczyć i dzielić się swoją wiedzą.
 • Możesz testować i uruchamiać cały portfel złożony z wielu strategii jednocześnie.
 • Możesz korzystać z prostych i bardzo zaawansowanych zleceń algorytmicznych.
 • Możesz tworzyć własne wskaźniki i barometry aby wizualizować kondycję rynku – dzięki temu będziesz mieć lepszy pogląd na przyszły ruch cen.
 • Możesz dzielić się wiadomościami, analizami, rekomendacjami i oglądać je wprost na wykresie.

Funkcje platformy Exeria

Korzystając z platformy transakcyjnej Exeria użytkownik ma możliwość:

 • Obserwowania notowań instrumentów finansowych
 • Sprawdzania informacji o rachunku inwestycyjnym
 • Składania zleceń na różnych typach rynków finansowych
 • korzystania z wykresów, wskaźników i narzędzi analizy technicznej
Zaloguj się Zarejestruj się*

*Aby korzystać z platformy inwestycyjnej Exeria załóż rachunek transakcyjny.

Użytkownicy platformy Exeria mają również możliwość tworzenia własnych wskaźników i strategii inwestycyjnych bez umiejętności programowania. W ramach automatycznych strategii inwestycyjnych dostępne są również gotowe rozwiązania oferowane przez exeria.com.

Platforma Exeria umożliwia nie tylko tworzenie i wykorzystywanie automatycznych strategii, ale również pozwala budować, testować i uruchamiać całe portfele, które są złożone ze strategii algorytmicznych.

W platformie dostępny jest komponent społecznościowy, który umożliwia wymianę treści pomiędzy użytkownikami platformy. Użytkownicy mogą współdzielić nie tylko strategie i portfele, ale również zlecenia, wskaźniki, szablony wykresów i inne.

Exeria
Exeria

Exeria Demo

Exeria Demo umożliwia dostęp do platformy bez konieczności logowania. Jest to doskonały sposób, aby szybko sprawdzić funkcjonalność platformy. Wersja demo nie posiada możliwości zapisu ustawień oraz oferuje ograniczony dostęp do danych giełdowych.
Możliwe jest także aplikowanie o brokerskie konto demo u brokera posiadającego dostęp do Exerii.

Exeria

Handel algorytmiczny

Handel algorytmiczny polega na automatycznej realizacji zleceń giełdowych zgodnie z wcześniej ustalonymi regułami procesu decyzyjnego. Jest to popularna forma tradingu stosowana przez największe instytucje finansowe. Użytkownicy platformy Exeria mogą korzystać z gotowych strategii algorytmicznych i uruchamiać je na swoim rachunku. Exeria daje możliwość tworzenia własnych strategii inwestycyjnych bez umiejętności programowania. Poziom zaawansowania strategii może być różny - od najprostszych strategii automatycznych do skomplikowanych strategii wykorzystujących więcej niż jeden instrument.

Exeria

Predefiniowane układy

Predefiniowane układy zostały stworzone, aby wspomóc użytkownika w korzystaniu z pełnej funkcjonalności platformy. Ustawienia pierwszego układu (trade) są propozycją do wykorzystaniu przy handlu manualnym. Drugi układ (execute) przeznaczony jest do wykorzystywania handlu algorytmicznego. Trzeci układ (study) jest propozycją zestawienia komponentów potrzebnych do budowy własnej strategii inwestycyjnej. Ostatnia zakładka (backtest) służy do zaawansowanego testowania strategii automatycznych i rozwiązań portfelowych przy wykorzystaniu danych historycznych.

Exeria

Dodawanie komponentów

Korzystając z przycisku (+) na górnym pasku możliwe jest dodawanie nowych komponentów do danego widoku, co umożliwia nie tylko edycję układów predefiniowanych, ale również tworzenie autorskich układów. Komponenty mogą być dowolnie przenoszone między różnymi oknami.

Exeria

Wykresy

Wykresy w platformie Exeria to nie tylko analiza techniczna i wskaźniki. Użytkownicy mają możliwość dzielenia się wykresami, szablonami, a także mogą wysyłać wykresy w formie postu. Do wykresu przypisany jest komponent Inspektor wykresu, który zawiera informacje o wskaźnikach i strategiach umieszczonych na wykresie. Wykres można zapisać i korzystać z niego w formie szablonu do innych wykresów lub barometrów.

Exeria

Składanie zleceń

Składanie zleceń w platformie można realizować na wiele sposobów. Oprócz najbardziej popularnych jak składanie zleceń z tablicy kwotowań lub używania przycisków „one click trading” jest także możliwość składania zleceń z wykresu i dodawania zleceń zależnych w komponencie o nazwie ,,Otwarte pozycje”.

Exeria
Exeria

Narzędzia i wskaźniki

Użytkownicy platformy mają do dyspozycji gotowy zestaw narzędzi i wskaźników wykorzystywanych do przeprowadzania analizy technicznej. Zarówno narzędzia graficzne jak i wskaźniki, mogą zostać wykorzystane do budowy strategii automatycznej jako jeden z wielu lub jedyny składnik procesu decyzyjnego. Sposób korzystania z narzędzi graficznych i wskaźników może być zależny od wykrytego ekranu dotykowego lub jego wielkości. Serie danych są rysowane na wybranym przez użytkownika panelu a panele przesuwane w dół lub w górę. Użytkownik ma również do dyspozycji Inspektor wykresu z informacjami o wskaźnikach wykorzystanych na wykresie. Wskaźniki mogą być widoczne lub ukryte.

Exeria

Tworzenie własnych wskaźników

Exeria pozwala tworzyć własne wskaźniki bez umiejętności programowania. W celu tworzenia własnych wskaźników należy korzystać z narzędzi, które znajdują się w grupie ,,funkcje” dostępnej z przycisku (+) na wykresie.

Exeria

Barometry

Barometry pozwalają na graficzną prezentację danych dotyczących instrumentu, wskaźników czy sygnałów strategii. Podstawą do tworzenia barometrów jest szablon wykresu, który należy umieścić w komponencie ,,barometry” i skonfigurować wyświetlanie barometru wedle uznania. Użytkownik może zestawiać barometry w tablice.

Exeria

Komponent społecznościowy

Komponent społecznościowy umożliwia komunikację pomiędzy użytkownikami platformy Exeria. Możliwe jest udostępnianie postów, które mogą zawierać informację o transakcji, szablon wykresu, strategie automatyczną lub portfel strategii. Użytkownicy mogą polecać posty i komentować je.