Inwestuj z głową / EFIX Dom Maklerski S.A.

Raport ekonomiczny

Inwestuj z głową

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługujących mi uprawnieniach dotyczących moich danych osobowych. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.

Poznaj opinię analityków
EFIX Dom Maklerski S.A. na temat:

  • Polskiego rynku akcji.

  • Rynków rozwiniętych (Europa, USA, Japonia).

  • Rynków wschodzących (INdie, Europa Środkowo Wschodnia i inne).

  • Rynków towarowych (ropa, złoto, miedź).

Raport
przygotowali:

Nie czekaj dłużej

pobierz raport

Korzystaj z naszej
wiedzy i doświadczenia

Jako EFIX Dom Maklerski oferujemy produkty dopasowane do wymagań naszych Klientów oraz potrafimy odkryć atrakcyjne okazje inwestycyjne. Tutaj w uporządkowany sposób gromadzimy i analizujemy informacje, wnioskujemy i prognozujemy realizując transakcje.

Numer 1 w Polsce według Gazety Giełdy i Inwestorów PARKIET.