Kariera

EFIX DM jest twórcą innowacyjnego rozwiązania EXERIA nagrodzonego w prestiżowym konkursie Benzinga Fintech Awards 2016, w Nowym Jorku.

Nagrodę tę zdobyliśmy dzięki intensywnej pracy naszych wspaniałych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i świetnie dogadują się między sobą. Właśnie zatrudniamy!!!

Jeżeli na myśl o Web-frameworkach nie bolą cię zęby, połamałeś palce pisząc kolejne linie kodu Javy, słowa jQuery i HTML5 słyszysz częściej niż dziękuję i przepraszam, a JDO i JPA to nie są dla Ciebie tylko 3 literowe skróty - przyjdź do nas. Będziesz uczestniczył w przełomowych projektach dla buzującego, globalnego rynku Fintech, będziesz robił rzeczy bardziej skomplikowane niż misje kosmiczne NASA i będzie Ci to przynosiło ogromną satysfakcję.

W związku z rozwojem działu IT oferujemy pracę na stanowisku:

Programista Java

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

W naszej firmie:

  • tworzymy najbardziej innowacyjne rozwiązania dla branży finansowej,
  • ciągle poszerzamy swoją wiedzę,
  • szef nie zawraca nam… głowy,
  • jednym słowem: dajemy czadu!

Wymagania:

Jeśli czujesz, że pasujesz do nas, a przypadkiem ogarniasz również:

  • Java, J2EE, Spring, jQuery, HTML5, JDO, JPA, json…
  • oraz angielski na poziomie technicznym.

Oferujemy:

Jesteśmy konkretni:

  • będziesz zarabiać między 6.000 – 12.000 zł,
  • Ty wybierasz: umowa o pracę czy kontrakt.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@efixdm.pl podając w tytule: Programista.

Zapewniamy pełną dyskrecję procesu rekrutacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DM S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DM S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).