Kariera

EFIX DM jest twórcą innowacyjnego rozwiązania EXERIA nagrodzonego w prestiżowym konkursie Benzinga Fintech Awards 2016, w Nowym Jorku.
Nagrodę tę zdobyliśmy dzięki intensywnej pracy naszych wspaniałych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i świetnie dogadują się między sobą.
Właśnie szukamy osoby na stanowisko:

Junior Front-end developer

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie warstwy front-end
  • bliską współpracę z zespołem marketingowym.

Wymagania:

Jeśli czujesz, że pasujesz do nas i możesz pochwalić się:

  • znajomością JavaScript, HTML, CSS, jQuery
  • znajomością responsive design.

Mile widzana umiejętność projektowania materiałów graficznych na potrzebny webowe i reklamowe.

Aplikuj do nas!
Jeżeli możesz prześlij do nas swoje portfolio.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę zdalną lub w naszej siedzibie w centrum Poznania,
  • pracę w kreatywnym i energicznym zespole,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@efixdm.pl podając w tytule: Junior front-end developer.

Zapewniamy pełną dyskrecję procesu rekrutacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DM S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DM S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).