EFIX Explorer

lepiej wiedzieć co jest grane.

EFIX Dom Maklerski jako jedyny dom maklerski w Polsce oferuje platformę doradztwa inwestycyjnego na rynku forex i CFD. Nasi klienci mogą korzystać z gotowych strategii i sygnałów oraz narzędzi skanujących setki instrumentów w czasie rzeczywistym.

EFIX Explorer tworzy nową jakość w usługach maklerskich i pozwala w praktyczny sposób wyszukiwać oraz reagować na okazje inwestycyjne na wielu rynkach. Zamiast biernie obserwować ceny i wykresy na platformie transakcyjnej możesz skupić się na przeglądaniu najciekawszych, rynkowych sytuacji i decydowaniu, które z nich wykorzystać.

W EFIX Explorer znajdziesz między innymi:

Publikacje
Najnowsze wiadomości i publikacje, specjalnie dla klientów EFIX Dom Maklerski S.A.
Wykresy
Moduł "Wykresy" pozwala na wyświetlanie wybranych instrumentów oraz przeprowadzanie analizy technicznej przy użyciu zaawansowanych narzędzi analitycznych.
Skanery
Moduł Skanery platformy Efix Explorer daje Inwestorom możliwość śledzenia technicznych sygnałów kupna bądź sprzedaży pojawiających się na poszczególnych instrumentach z różnych klas aktywów.
MMatrix
Moduł MMatrix platformy Efix Explorer udostępnia graczom unikatową możliwość jednoczesnego śledzenia układu dwóch wskaźników dla zbioru interesujących ich instrumentów. W szybki i łatwy sposób jesteśmy w stanie w dowolnym momencie wyodrębnić z szerokiej grupy instrumentów te, które z pewnych względów wydawać się mogą perspektywiczne do otwarcia pozycji.
Sygnały
Moduł Sygnały daje możliwość przeglądania najciekawszych, rynkowych sytuacji w czasie rzeczywistym, przygotowanych przez analityków i ekspertów EFIX DM. Na podstawie prezentowanych okazji inwestycyjnych można samodzielnie zdecydować, które z nich wykorzystać.
Strategie automatyczne
Moduł “Strategie automatyczne” platformy EFIX Explorer, to unikalne rozwiązanie przygotowane przez specjalistów z EFIX Dom Maklerski S.A., które daje naszym Klientom możliwość inwestowania za pomocą mechanicznych strategii inwestycyjnych przygotowanych nasz zespół analityków i programistów.

EFIX Explorer

jedyna platforma doradztwa inwestycyjnego w Polsce.

Aby korzystać z usług doradztwa inwestycyjnego i platformy EFIX Explorer należy podpisać z EFIX Dom Maklerski S.A. umowę na doradztwo inwestycyjne. Sam szukasz okazji inwestycyjnych?
Kliknij tutaj - dołącz do nas!