STRATEGIA Market Neutral

Inwestuj niezależnie od sytuacji giełdowej

Zarządzanie portfelami

Pomagamy zarabiać pieniądze abyś mógł się zająć ważnymi sprawami

EFIX Dom Maklerski pomaga zarabiać pieniądze

Jesteśmy niezależną instytucją finansową kontrolowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. W odróżnieniu od większości domów maklerskich w Polsce, których główną działalnością jest prowadzenie rachunków maklerskich oraz wykonywanie zleceń,
EFIX Dom Maklerski specjalizuje się w pomnażaniu środków swoich Klientów poprzez usługi zarządzania. Naszym głównym celem jest realizacja zysku dla Ciebie!

Doradzimy w co zainwestować

Przytłaczająca większość produktów finansowych oferowanych w Polsce przynosi zysk tylko w okresie wzrostów na rynkach akcyjnych. EFIX Dom Maklerski oferuje produkty, dzięki którym możesz zarabiać zarówno podczas wzrostów jak i spadków cen. Niezależnie zatem od bieżącej koniunktury dobierzemy dla Ciebie odpowiednią usługę i doradzimy w co zainwestować w każdym czasie.

Wiedza i doświadczenie

Jako EFIX Dom Maklerski oferujemy produkty dopasowane do wymagań naszych Klientów oraz potrafimy odkryć atrakcyjne okazje inwestycyjne. Tutaj, w uporządkowany sposób, gromadzimy i analizujemy informacje, wnioskujemy i prognozujemy realizując transakcje. Świadczymy usługi prestiżowe, dbając o ich szczególną jakość. EFIX Dom Maklerski stosuje indywidualne podejście do potrzeb swoich Klientów.

Jesteśmy obiektywni i niezależni

Jako niezależna instytucja finansowa korzystamy z oferty wielu banków, domów maklerskich i funduszy inwestycyjnych. Nie jesteśmy nigdy stroną transakcji dbając przede wszystkim o interes naszych Klientów. Istotą rynków finansowych są ciągłe zmiany. W EFIX Dom Maklerski jesteśmy na to świetnie przygotowani oferując Klientom elastyczne i innowacyjne rozwiązania. Podejmowane przez nas decyzje i udzielane rekomendacje nie zależą od polityki spółek-matek i wytycznych płynących zza granicy. Jesteśmy w swoich ocenach obiektywni i niezależni dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawierane w Twoim imieniu transakcje służą pomnażaniu Twoich środków.

Inwestycje na całym świecie

EFIX Dom Maklerski specjalizuje się w dostarczaniu inwestorom usług opartych o notowania na międzynarodowych giełdach. Poza możliwością inwestowania w depozyty bankowe, obligacje oraz akcje polskich przedsiębiorstw posiadamy dostęp do rynków walutowych, metali szlachetnych, rynków energii, produktów spożywczych, indeksów giełdowych. Taka bogata oferta dostępnych rynków i ich codzienna analiza pozwala nam wybierać najlepsze okazje inwestycyjne dla naszych Klientów.

Portfele inwestycyjne

Prostota i przejrzystość inwestycji

Odbiorcami naszych usług są osoby o różnym poziomie wiedzy finansowej - dlatego dopasowujemy nasz język i sposób komunikacji do Klienta. Dbamy o to, aby nasz sposób mówienia był zrozumiały a nasz rozmówca w pełni świadomy podejmowanych decyzji. Każdemu Klientowi składamy szczegółowe raporty z wykonywanych przez nas zadań, które zawierają jasne informacje. Stosowane przez nas zasady powodują, że będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo podejmując decyzje finansowe.