Mobile

Aplikacja umożliwia dostęp do rachunku oraz pełnego wachlarza instrumentów w City Index przez 24 godziny na dobę. Z dowolnego miejsca możesz zamykać i otwierać transakcje, wykorzystując ruchy cenowe na rynkach finansowych. Platforma mobilna zapewni Ci pełny i bezpieczny dostęp do Twojego rachunku.

Inwestycje w zasięgu ręki

Mobile

Inwestuj gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz za pomocą za pomocą aplikacji mobilnych na systemy iOS, Android, Windows i Blackberry

  • sprawdzaj na bieżąco aktualne ceny i ruchy na rynku
  • stosuj narzędzia analizy technicznej
  • zawieraj transakcje bezpośrednio z wykresu
  • Nagrodzona za „Najlepszą aplikację na urządzenia mobilne” w Wielkiej Brytanii w 2014 roku

Pobierz aplikację

Android Mobile

Android Mobile

iPhone

iPhone

Blackberry

Blackberry

Android Tablet

Android Tablet

iPad

iPad

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).