Advantage Web

Platforma transakcyjna, dzięki której możesz błyskawicznie składać zlecenia, analizować sytuację na rynku i zarządzać swoim rachunkiem z dowolnego komputera i miejsca na ziemi. Bez instalowania, w prosty sposób, klikając link w przeglądarce szybko dostaniesz się do swojego konta z domu, biura, pociągu lub plaży.

Analizuj i handluj gdziekolwiek jesteś

Advantage Web

Advantage Web jest nowoczesną, zaawansowaną technicznie, szybką i prostą w użyciu platformą transakcyjną. Użyte w niej najnowsze technologie pozwolą Ci w intuicyjny sposób wykorzystać profesjonalne narzędzia oraz unikalne funkcje.

W Adventage Web możesz:

  • dopasować wygląd i sposób działania platformy aby wygodnie analizować sytuację i zawierać transakcje
  • grupować interesujące Cię instrumenty aby błyskawicznie podejmować decyzje
  • korzystać z zaawansowanych funkcji składania zleceń aby na bieżąco kontrolować cenę oraz wielkość i ryzyko transakcji

Wszystko to dostępne na stronie internetowej umożliwia Ci wygodne dokonywanie transakcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2018 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).