O Exerii

Exeria umożliwia nowy, lepszy sposób inwestowania na giełdzie dzięki automatyzacji i sieci społecznościowej. Dostępna jest w formie serwisu społecznościowego, w którym inwestorzy wyszukują okazji inwestycyjnych, w formie webowej platformy do realizacji transakcji oraz aplikacji desktopowych.

Zaloguj się Zarejestruj się Demo

Chcesz otrzymywać dane o Exerii?

Wypełnij formularz

Ktoś, kto nie ma czasu lub wiedzy, może dzięki Exerii skutecznie inwestować na giełdzie. Inwestorzy mogą korzystać z gotowych portfeli i algorytmów oraz budować swoje strategie bez umiejętności programowania w bardzo prosty i przyjazny sposób. Exeria daje nowe możliwości bardzo aktywnym inwestorom a także milionom osób na całym świecie, którzy oszczędzają w średnim i długim terminie. Exeria tworzy społeczność użytkowników, którzy wymieniają się swoją wiedzą i pomysłami.

Exeria

Exeria zmienia zasady w inwestowaniu, ponieważ jest powszechna, łatwa w obsłudze (każdy pojedynczy inwestor może z niej korzystać), przystępna (możesz z niej korzystać za ułamek ceny, którą teraz płacisz za usługi doradcze lub usługi zarządzania lub nawet za darmo) i bardzo użyteczna (jeśli spróbujesz raz nie będziesz już więcej spędzać czasu na nudnym obserwowaniu kwotowań a Exeria da Ci możliwość analizowania rynków i testowania swoich pomysłów jak żaden inny produkt na rynku).

Wolność

Z Exerią będziesz oglądać rynki, składać zlecenia i kontrolować inwestycje z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu.

Społeczność

Możesz używać gotowych algorytmów - strategii, portfeli i wskaźników przygotowanych przez ekspertów i społeczność Exerii.

Dostępność

Exeria działa w chmurze obliczeniowej, dzięki czemu można tworzyć strategie, testować pomysły i uruchamiać algorytmy niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz.

Inteligentne inwestowanie

Inwestuj zgodnie z ustalonym planem, kierując się logicznym podejściem do rynku - Exeria dokładnie wykona Twoje polecenia. Exeria pozwoli Ci realizować różnorodne strategie, które zrównoważą Twój portfel optymalizując możliwość zysku. Dzięki automatyzacji możesz zająć się innymi ważnymi dla Ciebie sprawami, podczas gdy Exeria będzie śledzić Twoje transakcje.

Profesjonalne strategie

Uzyskaj dostęp do profesjonalnej wiedzy. Exeria posiada zespół ekspertów, którzy budują i aktualizują strategie i udostępniają je społeczności. W sieci społecznościowej Exerii można znaleźć wielu niezależnych ekspertów i doradców, którzy oferują swoje pomysły na inwestowanie. Wreszcie będziesz mógł tworzyć i testować własne strategie z wykorzystaniem historycznych danych i wyników.

Dostępna z każdego miejsca

Exeria jest dostępna w HTML5, dlatego jest zawsze dostępna z każdego urządzenia, smartfona lub tabletu, laptopa lub komputera. Dzięki obliczeniom w chmurze Twoje inwestycje są pod ciągłą kontrolą a Ty możesz je w dowolnym momencie sprawdzić.

Proste dla każdego

Od początku inwestuj przy użyciu zrozumiałych zasad. Niezależnie, czy jesteś doświadczonym inwestorem z wieloletnim stażem, lub też nowicjuszem, który dopiero skończył czytać “Inwestowanie dla początkujących”, nie będziesz miał problemów z wykorzystaniem Exerii.

Transparentność

Exeria jako jedna z niewielu technologii pozwoli Tobie zajrzeć do środka zaawansowanych strategii inwestycyjnych. Możesz sam zmieniać parametry i sprawdzać wyniki swoich eksperymentów aby dopasować inwestycje do własnych potrzeb.

Wymiana wiedzy

Exeria daje Ci szansę tworzenia i dzielenia się swoimi pomysłami tak samo jak inne sieci społecznościowe. Stwórz własny klub inwestycyjny z wybranymi przez siebie inwestorami lub przejdź do strony exeria.com i poszukaj inwestorów, którzy myślą podobnie jak Ty.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).