Kariera

EFIX Dom Maklerski S.A. oferuje innowacyjne usługi i nowoczesne technologie wykorzystywane przez inwestorów, domy maklerskie, banki i instytucje finansowe. Zmieniamy sposób inwestowania, analizowania międzynarodowych rynków giełdowych i przeprowadzania transakcji w internecie oraz na urządzeniach mobilnych. Szukamy najbardziej utalentowanych i kreatywnych ludzi, z którymi wspólnie realizujemy naszą misję.

Szukasz ciekawego miejsca, gdzie można w wakacje (i nie tylko) odbyć praktyki, zgłoś się do nas

Praktykant/Stażysta

Miejsce pracy: Poznań

Będziesz odpowiedzialny za:

 • tworzenie i redagowanie materiałów prasowych,
 • śledzenie rynków finansowych i wyszukiwanie istotnych informacji dla inwestorów,
 • uczestniczenie w pracach zespołu redakcyjnego

Jeśli cechuje Ciebie:

 • kreatywność, lekkość pióra i łatwość operowania słowem,
 • umiejętność redagowania treści,
 • samodzielność w tworzeniu tekstów,
 • komunikatywność na wysokim poziomie,
 • zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań,
 • znajomość branży finansowej (będzie dodatkowym atutem)

Zgłoś się do nas! Oferujemy:

 • pracę w młodym i ambitnym zespole,
 • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
 • doskonałą okazję zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia zawodowego w renomowanej instytucji finansowej,
 • szansę na kontynuowanie współpracy i możliwość stałego zatrudnienia.

Chcesz rozwijać swoją pasję, zdobywać doświadczenie i poznawać rynki kapitałowe? Dołącz do nas.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: bartlomiej.wybieralski@efixdm.pl podając w tytule: Praktykant/Stażysta.

Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu."

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2018 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DM S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DM S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).