Kariera

EFIX Dom Maklerski S.A. to wyjątkowe miejsce do pracy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą branży finansowej, która korzysta z najnowszych technologii. Wykorzystaj szansę i dołącz do nas.
Poszukujemy ambitnych i nastawionych na realizację celu kandydatów na stanowisko:

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz systematyczna współpraca z dotychczasowymi,
  • przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i stosowania zaawansowanych technik sprzedażowych,
  • gotowość do podróży służbowych oraz odbywania spotkań biznesowych z klientami,
  • zainteresowanie rynkami finansowymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki uzależnione od osiąganych wyników,
  • szkolenia, po których podniesiesz swoje kwalifikacje,
  • zdobycie wysoce specjalistycznej wiedzy z zakresu rozwiązań inwestycyjnych, mechanizmów oraz narzędzi Forex i CFD,
  • szansę na rozwój swojej kariery,
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole.

Chcesz rozwijać swoją pasję, zdobywać doświadczenie i poznawać rynki kapitałowe? Dołącz do nas.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@efixdm.pl podając w tytule: Opiekun Klienta.

Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu."

fb tw yt ticker
New Connect