Kariera

EFIX Dom Maklerski S.A. to wyjątkowe miejsce do pracy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą branży finansowej, która korzysta z najnowszych technologii. Wykorzystaj szansę i dołącz do nas.
Poszukujemy ambitnych i nastawionych na realizację celu kandydatów na stanowisko:

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

 • pozyskiwanie nowych klientów oraz systematyczna współpraca z dotychczasowymi,
 • przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów,

Wymagania

 • wykształcenie wyższe,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • chęć nauki i stosowania zaawansowanych technik sprzedażowych,
 • gotowość do podróży służbowych oraz odbywania spotkań biznesowych z klientami,
 • zainteresowanie rynkami finansowymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

 • atrakcyjne zarobki uzależnione od osiąganych wyników,
 • szkolenia, po których podniesiesz swoje kwalifikacje,
 • zdobycie wysoce specjalistycznej wiedzy z zakresu rozwiązań inwestycyjnych, mechanizmów oraz narzędzi Forex i CFD,
 • szansę na rozwój swojej kariery,
 • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole.

Chcesz rozwijać swoją pasję, zdobywać doświadczenie i poznawać rynki kapitałowe? Dołącz do nas.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@efixdm.pl podając w tytule: Opiekun Klienta.

Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu."

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DM S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DM S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).