Kariera

EFIX Dom Maklerski, to instytucja finansowa, która zarządza środkami pieniężnymi Klientów oraz doradza Inwestorom, którzy samodzielnie podejmują decyzje. Oferujemy możliwość inwestowania na wszystkich międzynarodowych rynkach oraz zarabiania zarówno podczas spadków, jak i wzrostów cen.
Jesteśmy jednym z liderów usług doradztwa inwestycyjnego oraz asset management w Polsce, a nasze rozwiązania, czy realizowane dla naszych Klientów strategie były wielokrotnie nagradzane.

EFIX, to wyjątkowe miejsce do pracy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą branży finansowej, która korzysta z najnowszych technologii. Jeżeli rynki finansowe są Twoją pasją, masz ścisły umysł, potrafisz wyciągać logiczne wnioski, lubisz pracę z Klientami, to wykorzystaj szansę i dołącz do nas.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Inwestycyjny
w Departamencie Zarządzania Aktywami

Miejsce pracy: Poznań

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • Licencji Doradcy Inwestycyjnego lub CFA
  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w instytucji finansowej o podobnym charakterze
  • Pasji i rzeczywistego zainteresowania tematyką inwestycyjną związaną z rynkami finansowymi
  • Umiejętności przeprowadzania analiz finansowych i analiz rynkowych oraz wyciągania właściwych wniosków
  • Systematyczności i kreatywności
  • Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy zespołowej
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym w szczególności MS Excel

Chcesz rozwijać swoją pasję, zdobywać doświadczenie i poznawać nowe sposoby inwestowania? Dołącz do nas.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@efixdm.pl praca@efixdm.pl podając w tytule: Doradca Inwestycyjny Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2019 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DM S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DM S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).