Exeria

Rewolucyjne rozwiązania dzięki którym możesz w ciągu kilku minut wkroczyć do świata automatycznych strategii inwestycyjnych. Dajemy Ci do ręki potężne narzędzie z wbudowanymi historycznymi notowaniami, dzięki któremu bez znajomości programowania w intuicyjny sposób zbudujesz, przetestujesz i uruchomisz swojego robota, swój własny skaner lub zaawansowane zlecenie algorytmiczne.
Jesteśmy pasjonatami tego rynku dlatego również Ciebie zapraszamy do korzystania z naszej wiedzy, podglądania naszych robotów i wymiany pomysłów w serwisie społecznościowym exeria.com.

Witaj w świecie Exerii

Aplikacja Exeria to przełom w dziedzinie handlu algorytmicznego, za jej sprawą zmienia się podejście do inwestowania: brak emocji, brak wątpliwości i 100 procentowa realizacja wcześniejszych założeń strategii. Program jest intuicyjny w obsłudze co sprawia, że korzystanie z niego jest proste nawet dla początkującego tradera. Exeria daje inwestorom indywidualnym przewagę, której nigdy wcześniej nie mieli.

~ Krystian Juchacz, Manager zespołu ds. rozwoju projektu Exeria
Makler papierów wartościowych (numer licencji: 2929)

Krystian Juchacz
Next
Undo

Zarabiaj

Back
exeriacom

exeria.com

Zarejestruj się w serwisie społecznościowym exeria.com

 • korzystaj ze strategii udostępnionych publicznie
 • wymieniaj się pomysłami, oceniaj, komentuj
 • subskrybuj, sprawdzaj i uruchomiaj wybraną strategię na swoim rynku
 • filtruj roboty według rynku, trendu, horyzontu, rodzaju strategii
 • przechowuj swoje pomysły, udostępniaj je publicznie lub wybranym osobom
 • sprawdź, jak są zbudowane
 • zobacz, jakie osiągnęły zyski (na danych historycznych w Arenie)
 • uruchom i kontroluj strategie w EXERII

Exeria - Profesjonalna aplikacja do włączenia mechanicznych strategii inwestycyjnych.

To Ty decydujesz:

 • o trybie handlu: w pełni automatycznym lub manualnym (w systemie manualnym program zadziała jak generator sygnałów)
 • w jaki sposób sygnał ma wygenerować transakcję (po cenach zamknięcia, po każdym tiku czy tylko na pierwszym sygnale dla świecy)
 • o poziomie zysku czy straty (określonym kwotowo)
 • kiedy strategia ma działać (konkretne daty, godziny, czy praca na okrągło)
 • wydajesz instrukcje co zrobić w nietypowych sytuacjach (zerwanie połączenia, restart komputera, brak danych, brak potwierdzenia zleceń)

Masz możliwość:

 • stosowania wielu strategii na jednym instrumencie w różnych horyzontach czasowych
 • stosowania wielu strategii w różnych horyzontach na różnych instrumentach na jednym rachunku inwestycyjnym

Program działa razem z serwisem exeria.com, dzięki któremu możesz tworzyć społeczność wokół programu, budować i przekazywać opracowane przez Ciebie strategie inwestycyjne.

Exeria
Arena

Arena

Arena to program do intuicyjnego tworzenia strategii inwestycyjnych od tych prostych po bardzo zawansowane strategie typu hedge. Program korzysta z wbudowanych, szerokich baz danych historycznych, można go podłączyć do źródła danych on-line lub korzystać z danych w formatach popularnych programów do analizy technicznej. Strategie oraz analizy mogą być wymieniane między użytkownikami programu przez co Arena jest narzędziem wokół którego buduje się społeczność inwestorów. Stworzone strategie można uruchamiać i kontrolować za pomocą dostarczanej w pakiecie aplikacji Exeria.

fb tw yt ticker
New Connect

Copyright 2018 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DOM MAKLERSKI S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).