Czym jest doradztwo inwestycyjne?

Doradztwo inwestycyjne to usługa skierowana dla osób, które chciałyby oszczędzać i inwestować na rynku kapitałowym i chcą skorzystać z doświadczenia naszych Maklerów i Doradców Inwestycyjnych.

Usługa ta polega na aktywnym dobieraniu struktury portfela inwestycyjnego w celu najefektywniejszej alokacji środków oraz maksymalizacji stopy zwrotu. Do tego celu zostały opracowane modele ilościowe, a także jest robiona analiza mikroekonomiczna i makroekonomiczna rynków na których są inwestowane środki.

Opracowane przez nas strategie są podzielone według preferencji ryzyka i są monitorowane przez naszych specjalistów, a w przypadku potrzeby dokonania zmian w portfelu nasi klienci otrzymują stosowne rekomendacje.

Doradztwo Inwestycyjne
Portfel Dywidendowy

Portfel dywidendowy

Jeśli oczekujesz stabilnych funduszy, które regularnie wypłacają dywidendę, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Portfel funduszy, które regularnie wypłacają zyski dla Ciebie w wysokości 5-6% w skali roku. Co kwartał otrzymujesz środki z funduszy bezpośrednio na swój rachunek bankowy. Sprawdź broszurę informacyjną takiego rozwiązania!

Portfel Lokacyjny

Portfel lokacyjny

Nie lubisz ryzykować i jesteś nastawiony na kilkuprocentowe zyski? Portfel lokacyjny będzie dla Ciebie idealny! W jego skład wchodzą fundusze z grupy bezpiecznych. Wybierzemy je dla Ciebie przez unikalny model analityczny tak, aby najefektywniej pracowały na wzrost Twoich oszczędności. Regularnie weryfikujemy skład Twojego portfela, aby zapewnić Ci stałe zyski.

Portfel Stabilny

Portfel stabilny

Akceptujesz umiarkowane ryzyko, jeśli masz szanse na zwiększenie swoich zysków? Portfel Aktywny to strategia dla Ciebie. Stworzymy dla Ciebie portfel, który będzie generować ponadprzeciętne zyski, a w niepewnych sytuacjach zadba o Twoje środki. Nad najlepszym doborem funduszy pracują nasi specjaliści z Departamentu Doradztwa Inwestycyjnego, którzy korzystają z unikalnych metod analitycznych.

>Portfel aktywny

Portfel aktywny

Chcesz aktywnie inwestować i korzystać z najlepszych możliwości rynkowych? Oczekujesz ponadprzeciętnych zysków? Wybierz nasz Portfel Aktywny. Składa się on nawet w 100% z funduszy akcji, co pozwoli Tobie na generowanie wysokich zysków. Do tego otrzymujesz nasze rekomendacje dotyczące modelowego składu portfela, abyś nie musiał się martwić gdzie ulokować środki.

Strategia Market Neutral

Strategia Market Neutral

Szukasz okazji rynkowych na zmiennym rynku? Chcesz wiedzieć w co inwestować, aby niezależnie od koniunktury generować dodatnie stopy zwrotu? Właśnie z myślą o Tobie powstał portfel Market Neutral. Składa się z funduszy różnych klas aktywów, m.in. z funduszy sekurytyzacji czy Absolute Return, poddanych naszej szczegółowej analizie. Z naszą pomocą możesz zarabiać nawet na niepewnym rynku.

Opinie naszych klientów

Hubert - recenzent EFIX DM

Do skorzystania z usług doradztwa inwestycyjnego w EFIX Domu Maklerskim skłoniło mnie profesjonalne podejście doradców do potrzeb Klienta. Przedstawiałam swoje preferencje co do oszczędzania środków na przyszłość i uzyskałam rzeczową i adekwatną dla moich potrzeb usługę. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że w dalszym ciągu nasza współpraca będzie przebiegała tak jak dotychczas, w sposób wzorowy.

~ Hubert z Wrocławia

Anna - recenzentka EFIX DM

Doradcy EFIX pomogli nadać odpowiedni kierunek dla moich inwestycji. Bardziej świadomie dokonuję wyboru najlepszych dla mnie rozwiązań.

~ Anna z Gdańska

Katarzyna - recenzentka EFIX DM

Prowadzę własny biznes, co jest bardzo czasochłonne. Nie mam czasu na samodzielne inwestowanie, dlatego swoje sprawy finansowe powierzyłam profesjonalistom. Doradcy EFIX stworzyli dla mnie długoterminowy plan, który spełnia moje oczekiwania.

~ Katarzyna z Poznania